• Pasta klasyczny Gift Basket

  Rossi Pasta Gift Basket Classic. Nie można pomylić z tego!

  Ulubione Rossi lat, to przystojny drewnianeuncji Pakiet każdego Szpinak Basil Czosnek Fettuccini, Classic Fettuccini, Wild Mushroom Linguini i Capelli du0026#39;Angelo (Angel Hair), oliwa z oliwek, ręcznie drewniane Widelec makaron, i Pepper Warzywa przyprawowe.
  Najbardziej pomocne Opinie klientów 11 z 11

  osób uznało tę recenzję

  za pomocną. Exquiste K. DeRose otrzymałem ten kosz na prezent.

  Podobało mi się co nieco o nim; smaku makaron jest wyśmienite, a sos jest

  pyszny. A to pochodzi z Włoch. I od tego czasu wysłał prezent kosz do przyjaciół i krewnych. 5 z 5 osób uznało tę

  recenzję za pomocną.

  Wspaniały prezent! W. Złoty I wysłał do przyjaciół w Kalifornii i kochali go za

  parapetówkę. Kto nie lubi makaron? Dodać kilka sos – pycha. 0

  z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną.

  wielki hit! Przez justif435 kazałem to jako prezent urodzinowy dla mojej wybredna, wegetariańska, matki. Ku mojemu zaskoczeniu kochała go! Zwłaszcza szpinak makaron, przyprawy warzywko. Powiedziała także, kosz prezent przyszedł był bardzo ładny. Weź go ode mnie, kazałem tym nadzieję, że proszę bardzo trudno sklep dla mamy, i to był wielki hit! Czy definetley kolejności od Rossi, a Amazon ponownie. Zobacz wszystkie 3 opinie klientów …
  Amazon Sales Rank: # 28948 w spożywczy i marki Gourmet Food: Rossi Pasta Funkcje Oryginalny kosz Pasta Rossi. Nie można pomylić z tego! Tryska pikantne makarony, sosy, i innych traktuje smakoszy. Pełna treść poniżej. Zawiera tylko wszystkich naturalnych makaronów i sosów. Bez sztucznych barwników, aromatów, konserwantów.

  Comes prezent zapakowany z

  karty

  spersonalizowanej dar bez dodatkowych opłat. Zamówienia w wysokości 50 dolarów lub więcej, otrzymasz GRATIS WYSYŁKA GROUND w kontynentalnych USA! Zastrzeżenia prawne Wygląd opakowania produktu oraz materiałów może zawierać więcej i inne informacje niż to, co jest wyświetlane na naszej stronie internetowej. Zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na prezentowanych informacji i że zawsze czytać etykiety, ostrzeżeń i wskazówek przed użyciem lub spożywania produktów. Zapoznaj się z naszą pełną zrzeczenie się poniżej.

  Sorry, the comment form is closed at this time.